KONST / Litografier / Färglitografi 16218140
nr 1621 8140
Färglitografi
May K León, i hängmattan. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 20x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:57:01
17/5 19:16:45
100 kr
20/5 19:17:20